Всеукраїнська благодійна акція Товариства Червоного Хреста "Місія Доброчинності" –

«Не залишити людину наодинці з бідою»

Добро. У кожної людини це поняття символізує щось своє. Для мене добро - це милосердя, тільки все добре. Це, безперечно, те, що інші називають просто вчинками. Нещодавно в моїй школі пройшла Всеукраїнська благодійна акція Товариства Червоного Хреста "Місія Доброчинності".

Мета цього заходу є піклування про тих, хто потребує допомоги: це люди похилого віку, інваліди, діти-сироти, багатодітні та неповні малозабезпечені сім’ї, хворі на туберкульоз та ВІЛ/СНІД .

Учнівське самоврядування Врадіївської ЗОШ І-ІІІ ст.. №1 активно відгукнулося на проведення цієї акції, і у школі було проведено засідання учнівського самоврядування на якому голова ШП, Мунтян Олена, звернулася до членів з проханням підтримати Всеукраїнську благодійну акцію Товариства Червоного Хреста «Місія Доброчинності» і допомогти учням нашої школи з малозабезпечених сімей та дітей-сиріт. Незабаром Великдень – найбільше християнське свято. Якщо кожен з нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій землі стане більше!

/Files/images/dobrochinna_aktsya/1.JPG

Члени ШП підтримали пропозицію голови ШП взяти участь у цій акції та запропонували кожному учнівському колективу провести заходи, присвячені доброчинності та зібрати кошти на придбання подарунків.

/Files/images/dobrochinna_aktsya/2.JPG

Також були призначені волонтери, учні 11-Б класу Слободян Ілля, Цибулько Андрій, Гуля Олег, учні 9 – Б класу Мунтян Олена та Зіновкін Станіслав, які взяли відповідальність на себе.

/Files/images/dobrochinna_aktsya/4.JPG

/Files/images/dobrochinna_aktsya/5.JPG

На зібрані учнями кошти у сумі 582 гривні волонтери придбали фрукти, солодощі та вручили дітям, яким допомога найнеобхідніша.

Проводячи такі акції, по-перше, ми проявляємо свої гарні риси характеру, по-друге, стаємо милосердними. Я пишу цю замітку тільки задля того щоб ви зрозуміли, що добро робити ніколи не пізно, і для гарних вчинків завжди є місце у нашому хоч і маленькому але яскравому житті.

Користуючись нагодою, щиро хочу подякувати усім учнівським колективам, які взяли участь у доброчинній акції, за їхню щедрість і доброту. Знайте, що добро повертається сторицею!

Приєднуйтесь до нас і творімо добро разом.

Заступник голови шкільного парламенту Балита Христина

Кiлькiсть переглядiв: 70

Коментарi