Світ професій дуже великий. Їх налічується близько шести тисяч. А вибрати треба одну, може кілька.

Народна мудрість говорить: "Щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому". І словам "Ніщо не звеличує людину так, як праця" теж судилося стати крилатими. Тому я бажаю вам прославитися в праці. І ким би ви не стали, пам'ятайте: насамперед ви повинні бути людьми - добрими, чесними, чуйними до чужого горя. Бо такими хочемо вас бачити ми, учителі, та ваші батьки.

На першому місці серед питань, що хвилюють підлітків, безсумнівно, стоїть проблема вибору професії. Безумовно, кожному важливо вибрати для себе справу, якій він готовий присвятити своє життя.

Більшість молодих людей не уявляють собі, ким бути та де продовжити навчання після школи. Усвідомлений вибір професії – це, насамперед, знання про світ професій.

З метою професійного самовизначення в нашій школі 1 лютого, була проведена музично-конкурсна програма «Ерудити професій». Перед учасниками стояло завдання: показати перевагу різних професій, при цьому проявити почуття гумору, винахідливості, артистизму, здібності у вокалі, хореографії.

Змагалися у конкурсі 8 команд:

/Files/images/vihovna_robota/profes/SAM_6340.JPG

«Шумахери» - 7-А класу

/Files/images/vihovna_robota/profes/SAM_6341.JPG

«Кухарі» - 7-Б класу

/Files/images/vihovna_robota/profes/SAM_6342.JPG

«Шалені бантики» - 8-А класу

/Files/images/vihovna_robota/profes/SAM_6382.JPG

«Пожежні» - 8-Б класу

/Files/images/vihovna_robota/profes/SAM_6344.JPG

«Айболіти» - 9-А класу

/Files/images/vihovna_robota/profes/SAM_6345.JPG

«Південний патруль» - 9-Б класу

/Files/images/vihovna_robota/profes/SAM_6347.JPG

«Шторм» - 10-А класу

/Files/images/vihovna_robota/profes/SAM_6349.JPG

«Золотий байт» - 10-Б класу

/Files/images/vihovna_robota/profes/SAM_6350.JPG

Ведучі заходу Гуля Тетяна та Боляк Владислав (учні 10-Б кл.) представили компетентне журі та гостю свята профінформатора центру зайнятості Пукалову Ірину Фанурівну, яка звернулася до молоді з вітальним словом і побажала молодому поколінню перемоги у конкурсі та нових звершень на своєму життєвому шляху.

/Files/images/vihovna_robota/profes/SAM_6331.JPG

Профінформатор центру зайнятості Пукалова Ірина Фанурівна

Конкурси «Презентація команди», «Реклама професії» та «Музичний» оцінювалися за такими критеріями: акторська гра, хореографічна та вокальна майстерність, зовнішній вигляд та згуртованість команди, а конкурс «Рекламний плакат» - за розкриття теми та художньо-естетичне виконання.

І ось змагання розпочалися «Презентацією команд», під час якої юнаки та дівчата, застосовуючи неабиякі творчі здібності, рекламували себе, як команду.

Були представлені різноманітні форми презентацій.

Наступний конкурс «Реклама професії», виявив вміння дітей перевтілюватися в різні образи. На розсудливість глядачів було представлено професії водія, кухаря, вчителя, лікаря, міліціонера, моряка, програміста та пожежника. Образи представників цих професій були серйозними й дотепними, поважними й жартівливими. Глядачі оплесками реагували на вдалі сценки, пародії та жартівливі замальовки повсякденного життя.

В конкурсі «Рекламний плакат» у простій і невимушеній формі команди розповіли учням про різноманітні професії, чимпривернули їхню увагу до різних цікавих доріг, яке дає життя і викликали бажаннястати справжніми професіоналами своєї справи.

«Музичний конкурс» дав можливість учасникам проявити свої вокальні та акторські здібності.

Місця розділили таким чином:

Між учнями 7-8 класів:

І місце команда «Шалені бантики» (8-А класу),

/Files/images/vihovna_robota/profes/SAM_6392.JPG

ІІ місце команда «Пожежний» (8-Б класу),

ІІІ місце команда «Шумахери» (7-А класу),

ІV місце команда «Кухарі» (7-Б класу).

Між 9-10 класами:

І місце команда «Шторм» (10-А класу),

/Files/images/vihovna_robota/profes/SAM_6398.JPG

ІІ місце команда «Золотий байт» (10-Б класу),

ІІІ місце команда «Південний патруль» (9-Б класу),

ІV місце команда «Айболіти» (9-А класу).

Команди призери отримали подарунки від представника центру зайнятості. Нагороди знайшли своїх переможців під гучні оплески вболівальників. І незалежно від зайнятого місця, всіх учасників фіналу можна, без сумнівів, назвати справжніми «ерудитами професій».

В результаті проведеної гри діти отримали масу позитивних емоцій і, звичайно, запам’ятають, що вибір професії – це дуже відповідальний крок у доросле життя.

Кiлькiсть переглядiв: 84

Коментарi

 • Neha

  2013-08-13 13:29:31

  Great aritcle, thank you again for writing....

 • Anne

  2013-08-12 03:03:37

  That's a genuinely imesprsive answer....

 • Hannah

  2013-08-11 04:57:38

  Heck yeah this is exatcly what I needed. http://rvuxcmxhpmz.com [url=http://ruwmhddcnuo.com]ruwmhddcnuo[/url] [link=http://ejvsjyc.com]ejvsjyc[/link]...

 • Daniele

  2013-08-10 21:39:58

  No queiston this is the place to get this info, thanks y'all. http://bywcnfiimc.com [url=http://spambmklgwi.com]spambmklgwi[/url] [link=http://jiftrfy.com]jiftrfy[/link]...

 • Sobeyda

  2013-08-06 12:21:26

  The accident of finding this post has brgehtined my day...

 • Newriver

  2013-08-06 05:37:47

  Knolgedwe wants to be free, just like these articles!...