Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

під гаслом "Сила гуманності"

Милосердя, доброта... Ще з часів давньоруських благодійність була в традиціях нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного і скривдженого.

Не випадково про доброту людську, про милосердя, про необхідність допомагати бідним, слабким і знедоленим, про те, що і до братів наших менших потрібно ставитися з добротою, ми говоримо саме сьогодні. Адже з 1 квітня по 1 травня проходитиме Всеукраїнський місячник Червоного Хреста України під гаслом – «Сила гуманності!»

Учнівське самоврядування активно відгукнулося і у рамках місячника була проведена акція «Будьмо милосердними».

Учні 10-Б класу (Тарасенко Наталія, Крикун Вікторія), 8-Б класу (Зіновкін Станіслав, Бойко Сергій, Кранга Валентин) на вулицях рідного селища розповсюджували соціальну рекламу та звертались до мешканців Врадіївщини із закликом, зробити хоч незначний внесок до скарбнички добрих справ, допомогти інвалідам, багатодітним сім’ям, дітям-сиротам продуктами харчування, предметами першої необхідності.

Діти дуже свідомо віднеслися до даної акції, адже вони розуміли, що на сьогодні дуже важливо, якнайбільше долучити організацій та громадян, яким не байдужий людський біль та горе.

Плекай добро, воно повернеться до тебе,
Чини добро, і будеш ти в раю...
Роби добро. Господь сказав: так треба!
Я здалека добро розпізнаю...

/Files/images/vihovna_robota/ltopis/sila_gumannost/2.jpg

/Files/images/vihovna_robota/ltopis/sila_gumannost/1.jpg

/Files/images/vihovna_robota/ltopis/sila_gumannost/4.jpg

/Files/images/vihovna_robota/ltopis/sila_gumannost/3.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 118

Коментарi