ПРО ПЕРЕВІД ДО НАСТУПНИХ КЛАСІВ

2017-05-29

Згідно з наказом по Врадіївській І-ІІІ ступенів №1 переведено до наступних класів переведено:

з 1-А класу до 2-А класу - 25 учнів;

1 Балан Максим В'ячеславович

2 Білінський Максим Вікторович

3 Богю Світлана Андріївна

4 Врубель Марина Анатоліївна

5 Горюк Єгор Сергійович

6 Дьолог Назар Русланович

7 Дулдієр Дар'я Юріївна

8 Зражевська Євгенія Олександрівна

9 Іванова Софія Володимирівна

10 Івахненко Юлія Олександрівна

11 Ісаєнко Євгеній Ігорович

12 Кіреєв Михайло Володимирович

13 Кириленко Святослава Павлівна

14 Литвинюк Богдан Сергійович

15 Митрофанський Даніїл Олександрович

16 Овсов Юрій Сергійович

17 Рудько Валерія Олександрівна

18 Славінська Крістіна Миколаївна

19 Слободнюк Владислав Сергійович

20 Стацюк Олександра Євгеніївна

21 Султановський Станіслав Сергійович

22 Філенко Аліна Сергіївна

23 Хараїм Крістіна Андріївна

24 Чабанівський Гліб Владиславович

25 Чубко Дар'я Олександрівна

з 1-Б класу до 2-Б класу - 27 учнів;

1 Балабан Микола Миколайович

2 Биков Іван Васильович

3 Біленко Софія Василівна

4 Вільгурін Катерина Андріївна

5 Бобровський Назар Юрійович

6 Дзюба Марія Михайлівна

7 Дзюба Катерина Олегівна

8 Загодіренко Аліна Сергіївна

9 Ковальов Станіслав Іванович

10 Кривошеєнко Ілля Васильович

11 Лимич Анастасія Юріївна

12 Литвак Артур Олександрович

13 Москаленко Володимир Володимирович

14 Москаленко Марія Володимирівна

15 Пахомова Руслана Сергіївна

16 Плетеску Анастасія Михайлівна

17 Прик Катерина Олександрівна

18 Сорочан Богдан Віталійович

19 Співаченко Наталія Олександрівна

20 Степаненко Анна Володимирівна

21 Тараненко Іван Сергійович

22 Ткач Іван Русланович

23 Трапезова Діана Юріївна

24 Філенко Анна Олександрівна

25 Хапко Єва Сергіївна

26 Чумак Іван Олександрович

27 Шевчук Олександр Олександрович

з 2-А класу до 3-А класу - 20 учнів;

1 Андреєва Іванна Андріївна

2 Арсеньєва Діана Миколаївна

3 Бабець Варвара Олександрівна

4 Барба Ольга Іванівна

5 Болеско Рустам Сергійович

6 Бойчук Катерина Геннадіївна

7 Григор'єва Богдана Григорівна

8 Гук Дмитро Андрійович

9 Гульпа Євгеній Сергійович

10 Максименко Аліна Русланівна

11 Рожук Руслана Русланівна

12 Сорочан Максим Віталійович

13 Тарас Катерина Олегівна

14 Тістол Вікторія Володимирівна

15 Федотов Владислав Кузьмич

16 Чумаченко Даніїл Вікторович

17 Ширлін Дмитро Денисович

18 Шліхар Андрій Володимирович

19 Явіца Світлана Володимирівна

20 Ярмуш Тетяна Сергіївна

з 2-Б класу до 3-Б класу – 23 учні;

1 Багрін Вячеслав Володимирович

2 Багрін Євгеній Олександрович

3 Балита Катерина Романівна

4 Волошина Тетяна Ігорівна

5 Гажа Григорій Андрійович

6 Голімбієвська Уляна Олексіївна

7 Гордуз Валерія Олександрівна

8 Дьяченко Даніїл Олександрович

9 Квашук Софія Русланівна

10 Костенюк Марія Валентинівна

11 Коцюба Ксенія Сергіївна

12 Кудринська Марія Михайлівна

13 Лимич Вікторія Юріївна

14 Лук'яненко Анастасія Вікторівна

15 Наконечний Іван Анатолійович

16 Піснячевський Максим Віталійович

17 Пукалов Богдан Віталійович

18 Стьопул Ірина Василівна

19 Урсуленко Анна Олегівна

20 Хижняк Євгеній Дмитрович

21 Хорошева Єлизавета Олександрівна

22 Чекерило Денис Валерійович

23 Чумак Влада Олексіївна

з 2-В класу до 3-В класу – 19 учнів;

1 Бескровна Владислава Андріївна

2 Грамащук Максим Олександрович

3 Гузовська Поліна Олексіївна

4 Демченко Володимир Сергійович

5 Кирніцька Аліна Юріївна

6 Мерецька Алла Валентинівна

7 Пясецька Таїсія Олександрівна

8 Рожук Данило Сергійович

9 Ройбул Владислава Олександрівна

10 Саміленко Діана Володимирівна

11 Стокалюк Катерина Олександрівна

12 Танасюк Юрій Володимирович

13 Тарасенко Іван Олександрович

14 Томак Дмитро Геннадійович

15 Трапезов Дмитро Юрійович

16 Урсул Валерія Валеріївна

17 Чабанова Крістіна Олександрівна

18 Шліхар Яна Євгенівна

19 Явіца Софія Василівна

з 3-А класу до 4-А класу - 21 учень;

1 Багрін Станіслав Юрійович

2 Безпалько Максим Сергійович

3 Бойко Євгенія Василівна

4 Болгарина Анастасія Володимирівна

5 Бурлакова Єлизавета Миколаївна

6 Бурлакова Оксана Олександрівна

7 Гришніченко Анастасія Олександрівна

8 Дулдієр Даніїл Юрійович

9 Ковальчук Олександр Сергійович

10 Ковбасюк Володимир Дмитрович

11 Коновальчук Іван Володимирович

12 Липовська Олександра Володимирівна

13 Любінський Артур Володимирович

14 Мисюк Карина Павлівна

15 Нестерчук Олександр Олександрович

16 Новіцька Вікторія Георгіївна

17 Перевертайло Владислав Олександрович

18 Рабіненко Олександра Сергіївна

19 Руссу Діана Юріївна

20 Тартіла Олександр Олександрович

21 Шевчук Марія Олександрівна

з 3-Б класу до 4-Б класу – 22 учні;

1 Аворнік Ярослав Олександрович

2 Антинескул Марія Олександрівна

3 Балан Каріна Вячеславівна

4 Біленко Анатолій Васильович

5 Бура Юлія Валеріївна

6 Бусарєва Віолета Михайлівна

7 Василик Злата Вячеславівна

8 Єрьоменко Аліна Вадимівна

9 Магомедов Амір Мурадович

10 Мальцева Дарина Едуардівна

11 Мельников Іван Сергійович

12 Михайленко Вікторія Вікторівна

13 Пікановський Богдан Володимирович

14 Пугачова Євгенія Олександрівна

15 Пясецький Олександр Олександрович

16 Сетір Сергій Сергійович

17 Стьопул Денис Олегович

18 Фортуна Вікторія Юріївна

19 Чабанова Діана Олександрівна

20 Чайковський Богдан Вікторович

21 Чебанов Олександр Олександрович

22 Чудна Анна Олександрівна

з 4-А класу до 5-А класу - 23 учні;

1 Анісімова Олександра Олександрівна

2 Богю Станіслав Андрійович

3 Бондаренко Тетяна Леонідівна

4 Боханов Даніїл Володимирович

5 Дзюба Максим Михайлович

6 Дзюба Олександра Олександрівна

7 Дулдієр Юрій Юрійович

8 Жук Максим Сергійович

9 Здобнов Артем Андрійович

10 Кулеша Павло Романович

11 Луцик Денис Іванович

12 Маркова Анна Сергіївна

13 Москаленко Дар'я Володимирівна

14 Петров Костянтин Михайлович

15 Сливка Олег Сергійович

16 Соловйова Олександра Сергіївна

17 Спіру Валерія Валеріївна

18 Степанюк Микола Андрійович

19 Слободнюк Кирило Сергійович

20 Федорик Ірина Миколаївна

21 Цуркан Владислав Миколайович

22 Цуркан Марина Олексіївна

23 Шевчук Максим Русланович

з 4-Б класу до 5-Б класу - 23 учні;

1 Балабан Владислав Ігорович

2 Григорина Анастасія Олексіївна

3 Гуля Юлія Володимирівна

4 Дзюба Валерія Олександрівна

5 Дінол Мирослав Захарович

6 Єремеєва Дар'я Сергіївна

7 Зіновкіна Анна Юріївна

8 Кальваровська Вікторія Михайлівна

9 Коваленко Олена Сергіївна

10 Кобилевська Тетяна Дмитрівна

11 Малимон Максим Олександрович

12 Москаленко Станіслав Олегович

13 Олійник Даніїл Владиславович

14 Покуль Данило Володимирович

15 Поплужний Роман Романович

16 Сігляк Олександр Євгенович

17 Сидоренко Максим Олегович

18 Стасишин Олесандр Олексійович

19 Стацюк Анастасія Андріївна

20 Фасій Дар'я Віталіївна

21 Царан Максим Андрійович

22 Юреско Артем Сергійович

23 Яворський Роман Валерійович

з 5-А класу до 6-Акласу - 24 учнів;

1 Булумез Наталія Євгеніївна

2 Василюк Валентин Володимирович

3 Вирлан Сергій Валерійович

4 Гук Володимир Андрійович

5 Зражевська Анастасія Олександрівна

6 Івахненко Дмитро Олександрович

7 Кирніцький Максим Юрійович

8 Козіна Ганна Миколаївна

9 Кушніренко Анна Олександрівна

10 Новіцька Дар'я Георгіївна

11 Продан Дар'я Дмитрівна

12 Позднишева Ангеліна Станіславівна

13 Розумний Станіслав Миколайович

14 Руссу Крістіна Юріївна

15 Сидорук Вікторія Андріївна

16 Сироватка Ганна Ростиславівна

17 Скорнякова Вікторія Василівна

18 Сорочан Анна Віталіївна

19 Степанюк Валерія Олексіївна

20 Томак Владислав Геннадійович

21 Федотова Єлизавета Кузьмівна

22 Чубко Олександр Олександрович

23 Юрченко Дарина Олександрівна

24 Чупрун Максим Олександрович

з 5-Б класу до 6-Б класу - 23 учні;

1 Белінський Дмитро Олегович

2 Берліян Марія Володимирівна

3 Бобровський Андрій Юрійович

4 Богуш Микола Сергійович

5 Болгаріна Аліна Олександрівна

6 Бурлаков Микита Олександрович

7 Войтило Роман Павлович

8 Горбатюк Станіслав Юрійович

9 Григор'єв Ілля Васильович

10 Доценко Єлизавета Олександрівна

11 Дьяченко Юлія Олександрівна

12 Ковальчук Олександр Сергійович

13 Кравченко Кирило Олегович

14 Кулікова Крістіна Андріївна

15 Кушнір Олександр Олександрович

16 Лука Роман Євгенович

17 Односум Максим Євгенійович

18 Патерило Віра Михайлівна

19 Отінко Аріна Олександрівна

20 Поштовнюк Дар'я Вікторівна

21 Руснак Анна Валеріївна

22 Трандашир Іван Максимович

23 Фасій Іван Андрійович

з 6-А класу до 7-А класу – 20 учнів;

1 Вама Анастасія Григорівна

2 Григор'єв Ярослав Дмитрович

3 Демченко Альона Сергіївна

4 Дулдієр Дмитро Юрійович

5 Жовта Катерина Володимирівна

6 Жоров Владислав Васильович

7 Іваніна Дана Федорівна

8 Іваніна Каріна Романівна

9 Коростильова Катерина Сергіївна

10 Непомяща Руслана Вікторівна

11 Пахомова Юлія Сергіївна

12 Перило Матвій Степанович

13 Сімененко Нікіта Олександрович

14 Сорочан Владислав Олександрович

15 Ставратій Євгеній Ярославович

16 Сташенко Марія Михайлівна

17 Шептицький Максим Олександрович

18 Шульга Дмитро Миколайович

19 Явіца Ліна Василівна

20 Якубаш Дмитро Валентинович

з 6-Б класу до 7-Б класу - 24 учні;

1 Антинескул Юлія Вікторівна

2 Балабан Григорій Миколайович

3 Бігун Тарас Романович

4 Василенко Володимир Сергійович

5 Гончаренко Євген Сергійович

6 Гуртовенко Софія Сергіївна

7 Здобнов Даніїл Денисович

8 Євтушок Анастасія Романівна

9 Єпутатова Анастасія Євгеніївна

10 Єфімов Владислав Олегович

11 Кальваровська Богдана Михайлівна

12 Кохановська Олександра Володимирівна

13 Кунцяк Алевтина Василівна

14 Лук'яненко Богдан Вікторович

15 Мельник Євген Сергійович

16 Митрофанський Владислав Сергійович

17 Мокряк Станіслав Дмитрович

18 Нигай Анастасія Сергіївна

19 Тарас Крістіна Олегівна

20 Таратутенко Артем Сергійович

21 Фасій Владислава Станіславівна

22 Фасій Євген Михайлович

23 Чорний Артем Павлович

24 Шевчук Назар Сергійович

з 7-А класу до 8-А класу - 25 учнів;

1 Барба Альона Іванівна

2 Биков Віталій Васильович

3 Бондарчук Владислав Сергійович

4 Гирля Аліна Олегівна

5 Гордуз Аліна Андріївна

6 Дулдієр Олександр Юрійович

7 Єфимова Анна Сергіївна

8 Ілюк Валерія Артурівна

9 Кіторага Максим Сергійович

10 Колодій Валерія Максимівна

11 Крусір Владислав Миколайович

12 Литвинець Діана Володимирівна

13 Магомедов Расім Абдулайович

14 Митрофанський Вадим Ігорович

15 Міщенко Дар'я Володимирівна

16 Непомнящий Олександр Валентинович

17 Поплужний Максим Сергійович

18 Прокопець Артем Олегович

19 Стрєкі Крістіна Володимирівна

20 Тихолаз Вадим Віталійович

21 Тоніца Олександр Віталійович

22 Фасій Анастасія Володимирівна

23 Філенко Олександр Сергійович

24 Чернявська Тетяна Валентинівна

25 Шевченко Владислав Сергійович

з 7-Б класу до 8-Б класу - 24 учні;

1 Бабій Інна Максимівна

2 Варкалець Іванна Іванівна

3 Жовтий Владислав Олександрович

4 Кабула Даніелла-Марія Валентинівна

5 Ковальська Марія Валеріївна

6 Лагута Анна Іванівна

7 Малєйчик Альона Анатоліївна

8 Мартиновська Діана Володимирівна

9 Ніщак Олег Миколайович

10 Односум Андрій Романович

11 Павленко Анатолій Михайлович

12 Падун Денис Валерійович

13 Петрова Даніелла Михайлівна

14 Поплужний Богдан Євгенійович

15 Стацюк Дмитро Євгенович

16 Степанюк Максим Олександрович

17 Стьопул Юрій Олегович

18 Тістол Анна Володимирінв

19 Тополенко Станіслав Олександрович

20 Українцева Олена Вікторівна

21 Хапко Даніелла Сергіївна

22 Шевчук Богдан Юрійович

23 Шевчук Вадим Сергійович

24 Шевчук Марія Василівна

з 8-А класу до 9-А класу - 19 учнів;

1 Багрін Артур Вадимович

2 Василенко Анастасія Сергіївна

3 Гришніченко Руслан Олександрович

4 Гульпа Катерина Віталіївна

5 Дзюба Костянтин Олександрович

6 Денис Євгеній Володимирович

7 Конофольська Ангеліна Олександрівна

8 Крикун Марія Геннадіївна

9 Ликов Олексій Антонович

10 Маркуца Вадим Іванович

11 Марущак Вероніка Володимирівна

12 Новіцька Анастасія Георгіївна

13 Опруненко Ольга Едуардівна

14 Подолян Владислав Олександрович

15 Слободян Олександра Олександрівна

16 Славінський Станіслав Миколайович

17 Сніжинська Діана Олегівна

18 Тімановський Володимир Володимирович

19 Явіца Дана Василівна

з 8-Б класу до 9-Б класу - 15 учнів;

1 Белінський Ігор Олегович

2 Богдан Євгенія Олексіївна

3 Бойчук Віктор Геннадійович

4 Гуля Олександра Геннадіївна

5 Кобилевська Юлія Дмитрівна

6 Котляр Анна Сергіївна

7 Красіловська Людмила Олександрівна

8 Крусір Дмитро Миколайович

9 Левицька Софія Олександрівна

10 Мартинецький Іван Віталійович

11 Надєжда Станіслав Андрійович

12 Степаненко Олександр Володимирович

13 Тузніцька Ілона Ігорівна

14 Фасій Максим Миколайович

15 Чабанова Дар'я Олександрівна

з 10-А класу до 11-А класу - 9 учнів;

1 Амальська Дар'я Сергіївна

2 Кириленко Владислава Павлівна

3 Кононенко Андрій Юрійович

4 Олійник Юлія Анатоліївна

5 Олійник Дмитро Анатолійович

6 Ребдело Юлія Анатоліївна

7 Сливка Яна Віталіївна

8 Стьопул Юлія Ігорівна

9 Шевчук Ілля Олегович

з 10-Бкласу до 11-Б класу - 23 учні;

1 Андреєв Ілля Юрійович

2 Берліян Олена Геннадіївна

3 Бура Дарія Валеріївна

4 Ганусовський Костянтин Ігорович

5 Грамащук Руслан Сергійович

6 Дулдієр Анна Юріївна

7 Дьяченко Олександр Олександрович

8 Запорожець Юлія Михайлівна

9 Кейс Поліна Олександрівна

10 Коваленко Олександр Сергійович

11 Колковська Олена Віталіївна

12 Кушнір Олександр Миколайович

13 Лозован Вікторія Євгеніївна

14 Маренич Аліна Дмитрівна

15 Марченко Вероніка Олегівна

16 Морозов Павло Володимирович

17 Односум Анастасія Романівна

18 Панкова Каріна Ігорівна

19 Поліщук Євгеній Михайлович

20 Струтинський Артем Володимирович

21 Тарасенко Оксана Олександрівна

22 Таратутенко Владислав Сергійович

23 Хижняк Максим Геннадійович

Кiлькiсть переглядiв: 34

Коментарi